alien-army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
alien-army

vanzemaljac
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 NLO pao u Sibiru

Ići dole 
+4
Broly
Griwas
super smor
vanzemaljac
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
vanzemaljac
Alien army leader
Alien army leader
vanzemaljac


Muški
Broj poruka : 3298
Godina : 31
Lokacija : alien army
Zanimanje : dizanje tegova
Interes : kompovi i ostala tehnika
Datum upisa : 12.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeNed Dec 03, 2006 6:24 pm

Nasao sam ovaj text


Neidentifikovani leteći objekat pao je juče i izazvao požar u tajgi u zabačenom predelu istočnog Sibira, u oblasti Krasnojarsk, između gradova Jenisejsk i Lesosibirsk.

Stanovnici te oblasti prijavili su su da su oko 10 sati videli „leteću mašinu“ kako pada sa neba posle čega se video požar, navedeno je u saopštenju lokalne policije.

Ruska kontrola leta je navela da za to vreme nije bio zakazan prelet nijedne letelice, kao i da nije prijavljen nestanak nijednog aviona. Vlasti zbog nepovoljnih meteoroloških uslova nisu bile u mogućnosti da dopru do mesta na koje je NLO pao.

„Iz Krasnojarska su upućeni istražitelji sa zadatkom da ustanove o čemu se radi“, javili su iz policije.

Regionalne vlasti su se uzdržale od bilo kakvih spekulacija u vezi sa NLO, ali su navele da posada helikoptera koji je nadleteo mesto pada nije uočila nikakve tragove požara. Ogromna prostranstva sibirske tajge bila su pozornica čuvene eksplozije poznate kao tunguska katastrofa koja se desila u junu 1908, kada je objekat, za koji se danas pretpostavlja da je bio asteroid ili kometa, udario u udaljenu oblast severno od Bajkalskog jezera
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alien-army.co.sr
super smor
super sayonac stefo
super smor


Muški
Broj poruka : 228
Godina : 30
Lokacija : klinika za retardirane sayonce
Zanimanje : Rukomet i bildovanje
Datum upisa : 05.11.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeNed Dec 03, 2006 6:39 pm

to su vanzemaljci
dosli su da nas zakolju
NLO pao u Sibiru Cry NLO pao u Sibiru Cry NLO pao u Sibiru Cry NLO pao u Sibiru Cry NLO pao u Sibiru Cry NLO pao u Sibiru Cry
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cbox.ws/?jebac
Griwas
^MeTaLaC^
Griwas


Muški
Broj poruka : 127
Lokacija : Doboj(RS)
Zanimanje : fudbal!!!
Datum upisa : 14.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeNed Dec 03, 2006 11:14 pm

a nece odbrani ce nas nasch vanzisch lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://rammstein.blog.ba
Broly
Alien army member
Broly


Broj poruka : 83
Datum upisa : 15.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeUto Dec 05, 2006 12:51 am

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeSre Dec 06, 2006 10:59 pm

To je Vanze isprobavao novu mashinu NLO pao u Sibiru 146
Nazad na vrh Ići dole
Tapion
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Tapion


Muški
Broj poruka : 176
Godina : 31
Lokacija : Smederevo
Zanimanje : pc,tv,wc
Interes : manga anime
Datum upisa : 09.02.2007

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 9:32 am

E da vi znate koliko ja imam video zapisa sa NLO-ima, vanze ima citavu armiju!!!!!! alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien NLO pao u Sibiru Alien7
Nazad na vrh Ići dole
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 3:31 pm

ljudi ovo je bas loodo al ja verujem
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 3:51 pm

Ja ne verujem. Moglo je biti bilosta.
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 5:36 pm

Zajebi vec mnogo puta je vidjo neko ovako sranje i bilo je stvarno ^^
Nazad na vrh Ići dole
Tapion
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Tapion


Muški
Broj poruka : 176
Godina : 31
Lokacija : Smederevo
Zanimanje : pc,tv,wc
Interes : manga anime
Datum upisa : 09.02.2007

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 5:59 pm

Ja sam vidoe NLO i usrao sam se i furnuo.Bilo je jezivo NLO pao u Sibiru _ufo
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 6:15 pm

Tapion ::
Ja sam vidoe NLO i usrao sam se i furnuo.Bilo je jezivo NLO pao u Sibiru _ufo
I onda si se probudio, a?

Ajde molimte, ljudi koji kazu da su videli sto tvrde su totalni retardi. Posto 90% covecanstva nije normalno nije tesko naci takve. NLO pao u Sibiru C018
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 6:24 pm

da da vec imamo ovde nekoliko zivih primeraka(Stefo,Super Man,Vanze,Ja itd) I za tapiona slika ^^ NLO pao u Sibiru Tapionna0
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 8:40 pm

pa ovo je forum za vanzemaljce.... NLO pao u Sibiru Badgrin
Nazad na vrh Ići dole
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 9:23 pm

Dobro si skapiro lol!
Nazad na vrh Ići dole
Tapion
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Tapion


Muški
Broj poruka : 176
Godina : 31
Lokacija : Smederevo
Zanimanje : pc,tv,wc
Interes : manga anime
Datum upisa : 09.02.2007

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 9:35 pm

Ozbiljno i nisam retard!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 9:46 pm

Tapion ::
Ozbiljno i nisam retard!!!!!!!!!
Da da, kako da ne. Ja cuo da ova danasnja omladina sve ranije isprobava opojna sredstva. Izgleda da je istina.

Smrk! Gle NLO! NLO pao u Sibiru Hypo
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Tapion
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Tapion


Muški
Broj poruka : 176
Godina : 31
Lokacija : Smederevo
Zanimanje : pc,tv,wc
Interes : manga anime
Datum upisa : 09.02.2007

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 9:53 pm

HaHaHa veoma smesno supermene.
Nazad na vrh Ići dole
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 11:54 pm

Superman ::
Tapion ::
Ozbiljno i nisam retard!!!!!!!!!
Da da, kako da ne. Ja cuo da ova danasnja omladina sve ranije isprobava opojna sredstva. Izgleda da je istina.

Smrk! Gle NLO! NLO pao u Sibiru Hypo
Brate nije smrk neko SSSMMMMRRRRRRKKKKK Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
vanzemaljac
Alien army leader
Alien army leader
vanzemaljac


Muški
Broj poruka : 3298
Godina : 31
Lokacija : alien army
Zanimanje : dizanje tegova
Interes : kompovi i ostala tehnika
Datum upisa : 12.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimeČet Mar 15, 2007 11:57 pm

ma kad vidis nlo nemozes nista da kazes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alien-army.co.sr
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimePet Mar 16, 2007 12:01 am

da to je istina krije se od naroda al mnogo je videlo NLO ovo sad nije zajebancija... potkupili su ljude da ne pricaju o tome i da se prave loodi ko da su im isprali mozak
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimePet Mar 16, 2007 12:03 am

vanzemaljac ::
ma kad vidis nlo nemozes nista da kazes
Ne? Kad smrknes mozes cak i da pevas.
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimePet Mar 16, 2007 12:04 am

Daj ne smaraj mi ovde mrtvi ozbiljni a ti o drogi ccc kakav si ti to covek... ...
Nazad na vrh Ići dole
Tapion
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Tapion


Muški
Broj poruka : 176
Godina : 31
Lokacija : Smederevo
Zanimanje : pc,tv,wc
Interes : manga anime
Datum upisa : 09.02.2007

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimePet Mar 16, 2007 12:25 am

Ja nisam mogao da disem pa sam uvatio sturu u kucu inace to se desilo 28.10.2006. u isto vreme kada se desilo Nlo vidjenje u jenoj knjizi i to dva puta tako da cu sledece godine da buljim celu noc u nebo sa drustvom i snimicu nlo ne bi li vam ga poslao, a u tom kraju je i jedna baba pre nas videla nlo No
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimePet Mar 16, 2007 12:45 am

Tapion ::
Ja nisam mogao da disem pa sam uvatio sturu u kucu inace to se desilo 28.10.2006. u isto vreme kada se desilo Nlo vidjenje u jenoj knjizi i to dva puta tako da cu sledece godine da buljim celu noc u nebo sa drustvom i snimicu nlo ne bi li vam ga poslao, a u tom kraju je i jedna baba pre nas videla nlo No

Jesu li u tvom kraju videli kad avion?
Zezam vas jer ste to i zasluzili. Vanzemaljci posecuju zemlju? Kad bi imali takvu tehnologiju da mogu da putuju svemirom tehnologija bi im trebala biti toliko razvijena da bi mogli da istraze nasa tela bez ikakvog kidnapovanja. Zamislite to kao neki super dalekometni ultrazvuk ili rendgen. Uostalom kad bi trebali to da urade logika namece da to urade samo jednom ili samo pokupe deo nas, npr vlas kose(naprimer samo prouce nas DNK). Zasto bi leteli blizu naseljenih regiona i mesta gde ima ljudi koji mogu da ih vide. Kad su mogli brzinom svetlosti da u svemiru izbegnu planete, komete, meteore i sunca moli bi i da lako izbegnu i ljude. Hteli ste ozbiljno i eto vam ga. Uostalom kako bi saznali za nas. Imate li predstavu o tome koliki je svemir? Radio signali sa nase planete su nedavno tek stigli do nama najblizih planeta. Trebalo je 50 godina. Dakle je razumljivo da se zabrinem za mentalno zdravlje osobe koja tvrdi da je videla NLO, a pogotovo kad tvrdi da ih vidja redovno.
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Tapion
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Tapion


Muški
Broj poruka : 176
Godina : 31
Lokacija : Smederevo
Zanimanje : pc,tv,wc
Interes : manga anime
Datum upisa : 09.02.2007

NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitimePet Mar 16, 2007 12:54 am

Ma videces Supermenu. alien NLO pao u Sibiru New_alie NLO pao u Sibiru _ufo NLO pao u Sibiru Alien7 NLO pao u Sibiru Animarsm NLO pao u Sibiru Predator NLO pao u Sibiru 146 NLO pao u Sibiru Eyes2 NLO pao u Sibiru 112 NLO pao u Sibiru Vanzcopy Kad ih ja uslikam!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NLO pao u Sibiru Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO pao u Sibiru   NLO pao u Sibiru Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NLO pao u Sibiru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
alien-army :: Ostala sranja :D :: Alien's cafe-
Skoči na: