alien-army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
alien-army

vanzemaljac
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vegeta vs Mistic Gohan

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Vegeta ili Gohan
Vegeta
Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Vote_lcap100%Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Mistic Gohan
Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Vote_lcap0%Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 3
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
-Super-Saiyan-
GoKu_Ssj4
-Super-Saiyan-


Broj poruka : 34
Datum upisa : 16.10.2006

Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 17, 2006 12:27 am

nashe fanove? pa sta nashi fanovi znaju...od koga si to to chuo od rakije hhahahahahahaha....boze kako si gloop...idi na neki strani sajt i widi gde ce neko to da kaze...

i ajde objasni kako to od jednom da je GOku glavni lik ako je trebalo da bude poswetjen anime Gohanu haha....jao da akira slucjano se napio i pisao GOku umesto Gohan hahahha

boze boze...imam osecaj da si swe te gluposti chuo od owih budala na Animehouse u to sam 100% siguran :>

ili te neka druga budala nalozila :>
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 17, 2006 12:29 am

-Super-Saiyan- ::
nashe fanove? pa sta nashi fanovi znaju...od koga si to to chuo od rakije hhahahahahahaha....boze kako si gloop...idi na neki strani sajt i widi gde ce neko to da kaze...

i ajde objasni kako to od jednom da je GOku glavni lik ako je trebalo da bude poswetjen anime Gohanu haha....jao da akira slucjano se napio i pisao GOku umesto Gohan hahahha

boze boze...imam osecaj da si swe te gluposti chuo od owih budala na Animehouse u to sam 100% siguran :>

ili te neka druga budala nalozila :>
ja kao prvo sam tek na Ah od pre 2 meseca... a ja sam ti dosad bio mod na najvecem dbz forumu(satancity.net... mada je trenutno pod rekonstrukcijom ali je operativan pa svratite), gde sam oduvek i bio mada se nisam ni sve tamo informiso jer nemozesh na jednom mestu naci sve...


Poslednji put izmenio dana Uto Okt 17, 2006 1:38 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 17, 2006 12:29 am

a ti nemash pojma
Nazad na vrh Ići dole
-Super-Saiyan-
GoKu_Ssj4
-Super-Saiyan-


Broj poruka : 34
Datum upisa : 16.10.2006

Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 17, 2006 12:33 am

ti nemash pojma...odoh da gledam naruta...iznerviro si me...sa swim owim loopanjem...zop :> mada lepo se sa tobom swadjati hhaa uzivam u tome xD
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 17, 2006 1:39 am

Gavro razocharo si me ne znash osnovne stvari o dbz i koja rakija pa moja baba vishe od njega zna o dragonball-u
Nazad na vrh Ići dole
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 21, 2006 12:12 pm

-Super-Saiyan- ::
Haaaaa....pa Piccolo je 300 puta pametniji od Vegete...i goku je pametniji od Vegete *(mislim znam da Goku izgleda gloopo...ali to je samo kad je van borbe...ali u borbi on uwek ima najbolje taktike i swe to...on i piccolo...a Gohan je pametniji od Vegete 100% to se zna)

Koji si ti crnac Gohan jeste jaci od Vegete ali Vegeta je iskusniji borac i znas da je Cell rekao da je Goku jaci i da ima onu Loptu zivota(kako god) ali Vegeta je pametniji borac i buu bi otkinuo Gokua ssj3 da Vegeta nije reagovao i rekao za tu Loptu Zivota.

p.s Znaci jaci je Manjin Vegeta ssj2 od Mistic Gohana lol!

I da ova tema moze pod kljuc Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Tlocked
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 22, 2006 1:28 am

da znach i Vegeta Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 _fuma1 zakon i kraj diskusije Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Tlocked
Nazad na vrh Ići dole
vanzemaljac
Alien army leader
Alien army leader
vanzemaljac


Muški
Broj poruka : 3298
Godina : 31
Lokacija : alien army
Zanimanje : dizanje tegova
Interes : kompovi i ostala tehnika
Datum upisa : 12.10.2006

Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 22, 2006 1:39 am

ok onda ce i ici na neko vreme Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Tlocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alien-army.co.sr
Sponsored content





Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegeta vs Mistic Gohan   Vegeta vs Mistic Gohan - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vegeta vs Mistic Gohan
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
alien-army :: Tv :: Crtani-
Skoči na: